Інтернет супермаркет товарів MADE IN UKRAINE www.nyatko.com.ua радий назвати 10 переваг якими варто скористатися!

1. Є безліч виробників побутової хімії і косметики, та ми обрали для вас лише ті, які відповідають найвищим європейським стандартам якості! Вони чудово роблять свою роботу, не шкодять вашому здоров’ю та не забруднюють навколишнє середовище!

2. Українські товари дешевші за імпортні аналоги відповідної якості, отже ви зможете або економити, або обирати більш якісні продукти. Наприклад, безфосфатну побутову хімію, замість тої що містить заборонені в багатьох країнах світу небезпечні домішки.

3. Ми постійно розширюємо асортимент, тож не дивуйтеся, якщо продукт за який ви шукали по всьому місту вже є в нашому інтернет магазині.

4. Зручна доставка! Ми обрали один із кращих поштових сервісів, тому ви отримуєте ваше замовлення вчасно і без сюрпризів, адже ми ретельно готуємо пакування для безпеки вашого замовлення!

5. Багатьом жінкам доводиться нести важкі сумки із великих супермаркетів. З нами ви можете ретельно обрати товари для дому або косметику і отримати їх у найближчому відділенні поштового сервісу в зручний для вас час, або замовити адресну доставку.

6. Якщо вас цікавить додаткова інформація про продукт ви завжди можете звернутися до наших операторів і вони нададуть вам вичерпну інформацію, а при необхідності навіть передадуть ваш запит виробнику! Тому ви ніколи не отримаєте невідомий вам товар.

7. Дуже часто товари українського виробництва губляться на полицях магазинів поміж продуктів транснаціональних корпорацій. В нашому магазині ми зібрали кращих українських виробників в одному місці!

8. Купуючи у нас ви точно знаєте, що створюєте робочі місця і даєте зарплати саме українцям, а зрештою отримуєте зиск ви самі!

9. Всі товари, які ми вам пропонуємо, ми протестували в нашому дружньому колективі. Тому ми точно знаємо, ви оберете найкраще!

10. У нас проходять постійні акції і знижки для найбільш популярних товарів! А це ще одна можливість заощадити!
Заходьте на наш сайт та робіть ваші покупки зручними!
www.nyatko.com.ua