FAMILY BOX

Сьогодні діставши із гаманця 500 гривень я замислився над питанням «А скільки це?» Для того, щоб відповісти на це питання ми склали список, що можна придбати в інтернет магазині товарів Українського виробництва НЯТКО і за допомогою популярного сервісу, який допомагає покупцям робити покупки і порівнювати ціни дізнались, як виглядає споживацький кошик з аналогічних товарів привезених із-за кордону.

Одразу скажу, що порівняння це суб’єктивне, але ми намагалися обирати найбільш точні аналоги. Іншим критерієм нашого списку була якість. А отже ми не мали на меті зробити екстрабюджетний НЯТКОБОКС.

Отже:

Шампунь Домашній доктор об’ємом 1000ml. Коштує всього 38грн!

Імпортний аналог такого ж об’єму в середньому коштує 120грн і більше.


Безфосфатний пральний порошок від DeLaMark ROYAL POWDER UNIVERSAL – 1кг коштує 108грн, а вистачає на 30 праннів. Зовсім недорого, якщо зауважити, що такий порошок не шкодить Вашому здоров’ю, не забруднює навколишнє середовище, а якість прання – відмінна!

Імпортний аналог коштує близько 150грн за аналогічний об’єм.


Безфосфатний засіб для миття посуду від DeLaMark коштує 58грн. Знаєте  чому важливо обирати безпечні засоби для миття посуду? Все дуже просто, як би ви не змивали піну з посуду, через використання згущувачів та мікро тріщини на посуді, невелика кількість засобу може залишатися на ньому. А потім вона щодня потрапляє вам в організм. Отже дуже важливо, щоб шкода була незначною, тому ми радимо використовувати засоби без агресивної хімії.

Імпортні аналоги, нашого засобу, коштують близько 70грн та не мають спеціальних дозаторів, які роблять засіб для миття посуду від DeLaMark більш економічним.


Натуральний гель для гоління від ЯКА – 69грн. Це гель для гоління складається, переважно, із рослинних компонентів. Також важливо, що це не аерозоль, який шкодить атмосфері.

Імпортний засіб коштує від 80грн.


Зараз літо пора ягід, які так люблять ваші діти. А ще вони люблять робити плями цими ягідками, тому зараз засіб для видалення плям «ВІО Няня» за 36грн – актуальний як ніколи. Тим більш, що імпортний аналог коштує від 60грн.


На цьому ми завершуємо підбирати імпортні аналоги наших товарів, адже їх сукупна вартість вже більше 500грн, а вартість зробленого в Україні  всього 309грн. Отже продовжуємо огляд нашого FAMILY BOX.

11749453_10207234157072530_541106833_n


Зубна паста DENTALEN – 46грн. Має приємний смак та виготовлена на основі Ентеросгелю, який допоможе абсорбувати зайві речовини та очистити ротову порожнину.


Рідке мило Домашній доктор, 500ml за 21грн. Не має різкого запаху та не сушить шкіру.


Натуральний гель для душу від ЯКА – 40. Цей виробник, як завжди на висоті та користується не аби яким попитом!


 Дитяче безфосфатне рідке мило – 25грн. Як на мене, надзвичайно важливо, щоб дитяча косметика не мала шкідливих домішок і фосфатів. Та, якщо чесно, його полюбляють і дорослі!


А весь цей набір ви можете придбати за 499грн прямо ТУТ