Підгузки українського виробництва 

Почнемо з найнеобхіднішого для ваших малюків – підгузки! Український виробник Pi-Pi використовує на виробництві якісні та сучасні матеріали. Вони не подразнюють шкіру малюка, не мають запаху через хімію, яка може викликати алергію. Найкраще такі підгузки підходять діткам з вагою від семи до вісімнадцяти кілограм. Але в будь-якому випадку варто один раз спробувати і пересвідчитись в наших словах на власному досвіді!

Вартість 99 грн за упаковку. В упаковці Від 20 до 26шт в залежності від розміру підгузок.
Ми підрахували, що в середньому кожен підгузок на гривню дешевше імпортного аналога такої ж якості.

(Підгузки – тисніть тут)


Безфосфатна побутова хімія

Наступним пунктом нашого списку йде безфосфатна побутова хімія від DeLaMark. Можна довго розповідати про переваги безпечної побутової хімії: це відсутність алергії та впливу на імунітет, відсутність шкідливого впливу на навколишнє середовище і багато іншого. Але окремо про ціну! Так безфосфатний пральний порошок Українського виробництва коштує значно менше, ніж імпортні аналоги. Уявіть, що одне прання з концентрованим ROYAL POWDER UNIVERSAL 3kg обійдеться вам 3грн 26коп, а імпортний аналог буде коштувати до 8грн в перерахунку на одне прання.

(Пральні порошки – тисніть тут)


Піна та гель для гоління

Піна та гель для гоління Української торгової марки COOL MEN коштує на третину дешевше від імпортних аналогів. Єдине, на що варто звернути увагу, це адреса потужностей виробництва. Продукт виробляють не лише на території України а й на замовлення в країнах ЕС.

(Піна та гель для гоління – тисніть тут)


Шампунь

Ще один продукт, з товарної групи «косметика», який допоможе суттєво заощадити це шампуні «Домашній Доктор». Погодьтесь, 38 грн за 1 літр якісного шампуню, це значно менше ніж ви сплатите за імпорт!

(Домашній доктор – тисніть тут)


Захист від сонця

Актуальними влітку є засоби для захисту від сонця. Вартість імпортних продуктів, особливо для дітей, сягає 800грн і більше! А наші товари від Sun Energy, що вироблені в Україні коштують 98грн.

(Захист від сонця – тисніть тут)


Книжки українських видань

Чудовим способом не лише зберегти, але й придбати нові знання та враження – це українські книжки! Видавництво Старого Лева надрукувало перше українське видання рецептів всесвітньовідомого шеф кухара Джеймі Олівера «Смачні страви за 30хвилин від Джеймі» всього за 300грн! Аналог російською буде коштувати від 700грн. Цю та інші книги ВСЛ дивіться за посиланням: Книжкова полиця НЯТКО


Натуральна косметика ЯКА

І останній пункт на сьогодні – це натуральна косметика від торгової марки ЯКА. Ми спробували порівняти її із імпортними аналогами, але не змогли через величезний асортимент та захмарні ціни на якісні, але імпортні продукти. А от український виробник створив доступний та не менш якісний продукт, ціна якого вас відверто зацікавить.

(Натуральна косметика ЯКА – тисніть тут)


Вам сподобалась наша стаття? Тоді поширюйте її в соціальних мережах, приєднуйтесь до нас в Facebook спільноті та в Instagram