Вітаємо, друзі!

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про волосся і їхнє здоров’я на прикладі одного з наших продуктів. Нам усім дуже подобається красиве, здорове і доглянуте волосся. Але як ми доглядаємо за волоссям?

У першу чергу – це чистота, ми їх ретельно миємо, використовуємо всілякі ополіскувачі, кондиціонери, бальзами, маски, а іноді все в одному флаконі. Сучасна промисловість пропонує масу миючих засобів для волосся: від випадіння та лупи, для посічених кінчиків чи шовковистості кіс. А наскільки вони дієві? Наскільки корисні? А чи не несуть вони шкоди? Ось у цих питаннях і пропонуємо розібратися. Більшість людей ретельно стежать за волоссям і миють голову щодня. І як не дивно, робимо ми це не стільки для того, щоб волосся було чистим, а для того, щоб воно було красивим і легко розчісувалося. А чи варто щодня мити волосся миючими засобами, що містять високу концентрацію поверхнево активних речовин (ПАР)? Адже «жир» який ми змиваємо з волосся не вимагає настільки активних миючих засобів. Крім того аніонні і неаніонні (катіонні) ПАР не особливо корисні. На цьому моменті варто зупинитися окремо, але коротко.

Про шкоду лаурет і лаурил сульфатів написано багато і детально. Лаурет сульфати та їх різновиди містяться у всіх пінно-миючих засобах від прального порошку і засобу для миття посуду до зубної пасти. Це закріплено у ДСТУ. Лаурет сульфати є основою для автошампунів і засобів, якими миють бурову техніку після буріння свердловин. Так, скажете ви, що концентрація різна. Тож крім того, в шампунях і засобах для миття посуду додають компоненти, які пом’якшують агресивну дію ПАР. Але один негативний момент неможливо виключити повністю. ПАР досить глибоко проникають в підшкірну клітковину і накопичуються в клітинах. Вони не беруть участі в обміні речовин, тому з організму не виводяться. До чого це призводить? До алергічних дерматитів. Тобто, сучасна людина контактує з ПАР протягом свого життя щодня і по кілька разів на день, а потім у сорокарічному віці щиро дивується, чому у нього раптом виникла алергія на цвітіння акації, вовну чи чорну смородину, хоча такого ніколи не було. Так, зрозуміло ПАР в такій ситуації не єдина причина, ще екологія, малорухливий спосіб життя, продукти харчування та інше. Але комплексна проблема складається з менших і простіших проблем.

Наш постачальник вирішив задуматися над тим, як саме можна вирішити проблему з доглядом за волоссям? І було знайдено рішення – просте і дуже ефективне. Це бальзам-гель для волосся з очисними властивостями «Іппостіль». В основі цього препарату полімінерали і натуральні екстракти, а очищаючі властивості забезпечує амід кокосової олії, який виконує відразу кілька функцій:

– Очищаюча (м’яко очищає волосся від «жиру», а шкіру голови від лусочок омертвілого епідермісу).
– Антистатична (поліпшує розчісування).
– Транспортна (допомагає поживним речовинам проникнути в підшкірну клітковину).

Крім того натуральний амід кокосової олії, абсолютно нейтральний, і не накопичується в організмі на відміну від синтетичних ПАР. Щодо решти компонентів, то вони збалансовані таким чином, що бальзам-гель має дуже широкий спектр корисних властивостей. Це в першу чергу відновлення обміну речовин в підшкірній клітковині. Від обміну речовин в підшкірній клітковині голови залежить здоров’я волосяних цибулин і живлення волосся в цілому. Тобто, Іппостіль при регулярному використанні покращує стан волосся і запобігає їх випаданню – чим довше Ви їм користуєтеся, тим здоровіше волосся і довше зберігається ефект після використання. Іппостіль робить Ваше волосся здоровими і красивими природним шляхом, на відміну від більшості шампунів які лише створюють поверхневий результат. Також Іппостіль має прекрасні косметичні властивості. Волосся легко розчісується, приємні відчуття дарує ароматична композиція з ароматичних олій (ефект ароматерапії).

Тож, коли ви обираєте новий косметичний засіб, робіть правильний вибір і будьте здорові!