Друзі, вітаємо вас гарними новинами!

Ми неодноразово отримували гарні відгуки від наших друзів та клієнтів щодо якості продукції DeLaMark. І значний відсоток цих відгуків стосується засобів для посудомийних машин, навіть не зважаючи на очевидний факт, що далеко не кожна сім’я володіє посудомийкою. Тому ми нагадаємо характерні риси наших товарів для цих чудових машинок.

Порошок для посудомийок Royal Powder дійсно не шкідливий для дитячого посуду і чудово справляється навіть з застиглим жиром та брудом, що накопичувався кілька днів, а буває і так 🙂 Ополіскувач Деламарк чудово доповнює дієвість порошку для посудомийок і посилює його ефективність роботи, надаючи посуду кришталевого блиску та очищаючи від залишків бруду та самого миючого засобу. А щодо використання солі для посудомийок не може бути і взагалі ніяких сумнівів:  її найголовніша задача – продовження строку роботи вашої посудомийки без ремонту. Завдяки швидкому та беззалишковому розчиненню солі, безперервно підтримується функція пом’якшення води, що покращує якість миття посуду і продовжує термін експлуатації посудомийної машини.

Саме тому сімейна крамниця Нятко у співпраці з торговельною маркою Деламарк оголошує просту і вигідну акцію для всіх, хто користується посудомийною машиною!

Впродовж всього червня 2016 року, починаючи з сьогодні 02.06 і закінчуючи 30.06, при купівлі порошку для посудомийних машин Деламарк
у подарунок ви отримуєте сіль для посудомийних машин Деламарк !

Дуже проста арифметика та справжня економія для наших постійних клієнтів та всіх, хто ще не спробував засоби для посудомийок від DeLaMark! Долучайтесь до споживання кращих товарів для побуту разом з нами!