Друзі, вітаємо!

В першу чергу ми хочемо презентувати вам нову торгову марку Tortilla, що з’явилася в нашому асортименті розділу побутової хімії. Гелі, порошки та інші засоби для домашнього затишку і чистоти від ТМ Tortilla є безпечними не лише для всієї сім’ї та довкілля, оскільки виготовлені на безфосфатній основі, але й відрізняються приємною ціною.

По традиції, ми випробували товар який продаємо на власному досвіді і отримали лише позитивний досвід у боротьбі з плямами та забрудненнями. Пральний Еко порошок чудово відпирає забруднення, не пошкоджуючи структуру тканини.
Видаляє неприємні запахи та поновлює оригінальний колір речей. А застосування спеціальної формули, що понад 90% складається з сировини природнього походження, дозволяє отримувати хороший результат навіть від прання при низьких температурах 30-40 градусів. При підвищенні температури ефект від порошку посилюється, що було випробувано на дуже складних забрудненнях, в нашому випадку це були плями бруду з травою на дитячому одязі. Також приємно, що пральний Еко порошок від ТМ Tortilla однаково добре підходить як для ручного прання, так і для автоматичного.

Отриманий досвід ми хочемо розділити з вами. Щоб заохотити вас на власному досвіді переконатися в якості побутових засобів від ТМ Tortilla ми пропонуємо вам з 20 травня по 30 червня скористатися чудовою акцією і отримати подарунки!
Подарунок №1 Пральный ЕКО порошок 1,5кг на вибір:
Подарунок №2
Подарунок №3
Подарунок №4 Еко засіб для виведення плям з білих та кольорових речей
на вибір вагою 200 г:
При купівлі будь-якого ЕКО прального порошку в пакуванні 1,5 кг:
Подарункові товари додає оператор під час уточнення деталей замовлення. Тож приєднуйтесь до шанувальників продукції Tortilla і замовляйте прямо зараз в нашому новому розділі!