Сьогодні ми вирішили зробити навіть не огляд засобу для посудомийних машин, а поділитися власними враженнями від використання продукту українського виробника якісної та безпечної побутової хімії DeLaMark.

Засоби для посудомийних машин

Як і всі інші продукти цієї торгової марки, засіб для посудомийних машин DeLaMark не містить фосфатів, хлору, лаурилсульфату натрію, віддушок та барвників. Це дуже тішить, адже на посуді може залишатися невелика частина засобу, а особливо в посудомийній машині. Тому важливо, щоб такі засоби не містили агресивної хімії. Також, безфосфатні засоби краще змиваються ніж ті, до складу яких входять фосфати, а це додатковий фактор, що береже здоров’я сім’ї і особливо дітей.

Та все ж, головне завдання побутової хімії – це чистота. До того як з’явився засіб для миття посуду від DeLaMark, ми не раз користувалися безфосфатними засобами для посудомийних машин. Та нажаль, були вимушені повертатися до звичайних засобів через дороговизну та сумнівну ефективність. Не будемо називати торгову марку, але гість із Німеччини залишав жахливі білі розводи які через кілька циклів було відмити вкрай тяжко.

Та цей засіб усе змінив. Із повною впевненістю можу сказати, що DeLaMark розробив кращий засіб для посудомийних машин з усіх (навіть імпортних) які представлені в Україні та які я намагався використовувати. Його мийні властивості важко переоцінити, бо відмиває все, що взагалі можна відмити в посудомийній машині (звичайно є такі забруднення які треба шкрябати власноруч). Особливо добре він себе показує разом із ополіскувачем рецептура якого розроблена саме під засіб для посудомийних машин DeLaMark. Та сіллю, якщо у вас не має, її можна придбати ТУТ, якщо є – користуйтесь своєю.

В нашій сім’ї посудомийна машина вже близько трьох років, але регулярно нею ми почали користуватися лише із появою цього засобу, адже до цього результат вимагав уважно передивлятися і часто використовувати додаткове полоскання, або взагалі домивати. Ну і звісно, ціна імпортних продуктів теж не сприяла частому миттю посуду в посудомийній машині.

Про ціну скажу окремо. Зазвичай один цикл із використанням імпортних засобів (одна таблетка, або порція) коштує близько десяти гривень. Одне ж прання із порошком DeLaMark для посудомийних машин коштує менше трьох гривень. Загалом, це 150 гривень за упаковку на 50 циклів. Майже в половині випадків я використовую менше засобу, тому реально вистачає на 60-70 циклів. Результат просто відмінний.

Отже мій висновок простий. Це продукт, який вартий того, щоб він був у вас вдома!
Засоби для посудомийних машин