На числені прохання публікуємо міні огляд підгузок українського виробництва Pi-Pi Ultra Comfort.


1. Упаковка. Виробник випускає один варіант стандартної упаковки від 20 до 26 штук в залежності від розміру. Таке рішення мотивовано тим, що відкриваючи одну невеличку упаковку інші ви залишаєте чистими, вони не припадають пилом а також зручно завжди мати під рукою невеличку пачку, а запас тримати окремо.
А для тих, хто все ж воліє мати великий запас підгузок і по можливості заощадити наш інтернет магазин пропонує акцію «ВЕЛИКА УПАКОВКА». Ви зможете комплект із чотирьох упаковок за ціною нижчою ніж кожна пачка окремо. Переглянути ціни ви можете за посиланням: http://nyatko.com.ua/brands/pi-pi/

2. Ціна. Звичайно, купуючи українські товари ми розраховуємо на те, що вони будуть дешевші за імпортне. І дійсно, підгузки Pi-Pi Ultra Comfort знаходять в «економ класі» і коштують дещо дешевше ніж більшість імпортних зразків. Та все ж не варто розраховувати на те, що ціни будуть нижчими справедливого рівня, адже закуповуючи якісну сировину виробник збільшує собівартість.

3. Якість. Сильною стороною підгузок українського виробництва Pi-Pi Ultra Comfort є використання якісних агентів, що поглинають вологу. Вони не мають запахів та не викликають алергічних реакцій. . Також ми задоволені якістю матеріалів з яких підгузки зіткано. Вони не натирають та не викликають подразнення, а дитині в них зручно і комфортно.
Та все ж треба враховувати індивідуальні особливості саме вашої дитини, тому ми радимо спробувати і скласти власне враження. Адже протікання чи подразнення може статися навіть у преміальних брендів, якщо підгузки не підходять саме вашій дитині.
Але є і незначні недоліки про які ми не можемо не сказати. За рік використання (у нас є свої діти) ми знайшли кілька бракованих підгузок і хоча їх було не більше п’яти, та все ж це не приємно.

4. Як часто потрібно змінювати підгузки. Із власного досвіду ми радимо в день змінювати підгузки раз на три години незалежно від виробника. Тут ми даємо таку ж рекомендацію. При цьому, можна сміливо вдягати ти на ніч і не боятися опрілостей.

Ось такий невеликий огляд підгузок Pi-Pi Ultra Comfort підготувала для вас команда Нятко!
Замовляйте за посиланням: http://nyatko.com.ua/brands/pi-pi/