Безфосфатний засіб для миття дитячого посуду.

Чи замислювались ви як засіб для миття посуду впливає на ваше здоров’я та здоров’я вашої дитини? На перший погляд ніяк. Але це лише на перший погляд. Для цього давайте розберемось з чого складається гель для миття посуду.


1. Поверхнево-Активна речовина. Саме вона розчіплює жири і змиває бруд. При цьому саме вона може містити речовини, які негативно впливають на ваше здоров’я. Зокрема, обмежені для використання в країнах ЕС, фосфати. Вони можуть викликати зниження імунітету, алергічні реакції та наносять значну шкоду навколишньому середовищу. Однак, існують і безфосфатні засоби для миття посуду, які не містять агресивної хімії. Найчастіше такі речовини використовують у засобах для миття дитячого посуду, а ми радимо використовувати їх для всієї родини.

2. Згущувач. Поверхнево-Активні речовини зазвичай рідкі, тому виробники роблять засоби для миття посуду густішими. Це робить засіб для миття посуду більш економним. Однак у цього є і свої недоліки. На посуді є мікротріщини в які потрапляє гель для миття посуду, а будучи густим він не так легко звідти змивається водою. Також такий засіб може залишатися і на поверхні та в важкодоступних місцях. Отже, хочемо ми цього чи ні, але певна кількість засобу для миття посуду потрапляє в організм. Саме тому, дуже важливо використовувати безпечні безфосфатні засоби для миття дитячого посуду.

3. Ароматизатор дає приємний запах. Проте окрім асоціації із свіжим морським бризом чи запахом стиглого лимона він може маскувати і неприємний запах агресивної хімії. Тому ми радимо шукати засоби без сильних ароматичних речовин.

4. Барвник не несе практичної користі і на наш погляд додавання зайвої хімії є небажаним, адже кожен новий компонент це ризик алергій і небажаних реакції.


Отже висновок, який ми робимо дуже простий. Треба обирати безфосфатні засоби для миття дитячого посуду, без різких запахів та барвників. Саме таку рецептуру розробив український виробник безпечної та безфосфатної побутової хімії DeLaMark.

 

Безфосфатний засіб для миття посуду